Podvést sama sebe, to jde?

13. srpna 2013 v 12:53 | Božena |  Ze života
Zdravím,
sedím na sedačce a v hlavě mi létá tisíce myšlenek. Nejradši bych si rozbila hlavu o zeď za to jaká jsem. Měla jsem kluka, to tu snad i řečeno bylo, ale rozešli jsme se. Z nějakého mně celkem neznámého důvodu, nejspíš v tom byla jiná holka. Tak ani se nedivím, že snad každá holka je lepší než já.. ale já ho pořád miluju, myslím na něho dnem a nocí a přesto jsem vlastně nepodvedla ho, ale sebe, svoje srdce. Včera jsem poznala jednoho kluka a myslím, snad jsme si ani nic neřekli, ale líbali jsme se spolu. Bylo to divný, ale pěkný. Nejhorší je, že já jsem pak jakoby utekla, ale né tak docela. Seděla jsem na ručníku (bylo to na koupáku) a měla blízko k pláči. Pak už jsem šla jenom podívat se do jinbýho bazénu a skočit pár bomb nebo něčeho takovýho do vody. Seděla jsem už převlečená na lavičce a nemohla jsem se dovolat mamce, aby mi šla naproti. Seděla jsem a přemýšlela. Přemýšlela co mu mám říct, nemyslela jsem to vážně a že jsem to udělala, za to bych si rozbila hlavu o zeď, protože sama nesnáším, když mi někdo dává naději a pak je to jenom ,,nedorozumění,,. Prošel kousek kolem mně a já nevěděla ,, Mám se zvednout, jít za ním, nebo ne?" nevěděla jsem, nedokázala jsem nic udělat. Jenom jsem seděla a hleděla jak tupý kus dřeva. Je to ještě horší říct mu to až potom, ale nedokázala jsem to. Pochvíli přešel kolem mně už převlečený a šel z koupáku pryč. Rozloučil se čau a já mu jen řekla ,, Bye,,.. :D myslím, že je španěl, ale nejsem si jistá..
celé odpoledne a vlastně celý zbytek dne jsem si chtěla rozbít hlavu o zeď, proto jsem tu ani včera nepřidala článek, protože jsem na to prostě neměla...

přidávám alespoň fota z koupaliště


... na sluníčku a pěkně ve vodě ¨

3, 2, 1..
teď :DBožena
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kluci x holky

Kluk
holka

Komentáře

1 lady-dariel lady-dariel | Web | 14. srpna 2013 v 15:04 | Reagovat

znám takový ten pocit, kdy miluješ někoho, kdo ti dal košem a ty ani nevíš proč :)) každopádně španěla se drž :D sestřenku vzal jeden k němu domů a  nemohla si to vynachválit :D :))

2 Božena Božena | E-mail | Web | 14. srpna 2013 v 15:11 | Reagovat

[1]: :DD  dobře, děkuju za radu.. :) :'DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama