Dá se žít s muslimem?

5. května 2014 v 23:11 | Božena |  Uvažování

No co k tomu vlastně říct, že, neboť jsem teprve dá se říci na začátku svého života, ale přesto bych k tomuto tématu chtěla něco napsat :)

Tím, že bydlím v Německu se nestýkám jenom s němci, ale hlavně s hodně cizinci. Zrovna ve městě, kde bydlím je hodně cizinců. Nejvíc? no asi Turci, Poláci,Afgánci a podobně.

Před rokem, když jsem tu ještě nežila jsem byla na dovolené s mojí kamarádkou a jedna z nás prohodila spontálně a ze srandy větu: ,,Pojedeme někdy do Afgánistánu"
Byla to blbá sranda. Já v tu chvíli ani netušila, že někdy za svůj život nějakého afgánce poznám :D
->
a heleďme se. Začla škola a 6 lidí v naší třídě jsou Afgánci, potom asi 7 lidí Bulhaři, 3 holky z polska(mimochodem jedna z nich je moje moc dobrá kamarádka), 2 Italky a potom já a moje sestra češky.

Je to k neuvěření, začla škola a po pár týdnech znám snad všechny afgánce z naší školy. Teda skoro všechny. A když znám je, znám vlastně automaticky skoro všechny z našeho města, neboť se všichni navzájem znají. Dobře proč by ne.
Čas jde dál a sestra je dohromady s jedním z nich, dobrý kluk, myslím si. Byl jako můj brácha. Byl.
Díky němu jsem poznala teď díky bohu mého ex. Spočátku jsem si myslela, jo to bude pohodka, no ani ne, ale věřila jse, že se to dá zvládnou, možná by se i dalo, ale já jsem hodně člověk založený na Feminismus(prostě snažím se propagovat to, že ženské mají práva) a to opravdu nesedí :D. Byla jsem s ním skoro 3 měsíce, ale že toho bylo dost! Každý den!. Dobře, jsme spolu, neměla jsem kamarádky, dalo se to zvládnout, ale pak už jsem chtěla být i doma s rodiči, nebo prostě si oddychnout. Nevěřil mi, že jsem doma. Tak jsem se prostě jednou sebrala a udělala konec. Už to budou 4 měsíce co spolu nejsme, ale stejně mně mockrát psal, ale choval se jak idiot, začal na mně řvát a tak dále. Nemám k tomu co říct. Moje sestra je pořád s tím jedním, ale taky je to pro ni těžké nu, ale on je z většího města a aspoň trochu to má v hlavě v pořádku.
Proč už není jako můj bratr? raději nerozebírat, neboť na takové věci bych nejraději zapoměla.
Vím, že s muslimem se asi žít dá, pokud ta ženská si zároveň umí prosadit svoje, ale přitom i on to musí mít v hlavě v pořádku a hlavně, aby oba dva měli trochu svobody. Tím nemyslím jít na párty, ale prostě s kamarádkama jít ven, kecat a nebo když potkáš nějakého známého, ať z toho není potom problém.

Já a kluci teď?
Nerozumím jim a ani nechci.
Jsem s někým?
nebudu se zmiňovat, protože to nemá cenu o tom mluvit.

Chcete další článek o Jehovistech? :D Protože já prostě neodsuzuji lidi.

Božena :)

sladká Francie <3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kluci x holky

Kluk
holka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama