Geboren um zu Leben(Reiten)

12. května 2014 v 15:20 | Božena |  Ze života

Narozen pro to žít (jezdit na koních)

Už odmalička miluju koníky, ale bohužel po přestěhování byla ta situace trošku složitější. První mně známá řekla, že můžu chodit do stáje, kde chodí ona... Jenomže tam mně řekli, že můžu klidně i půl roku nebo rok čekat, než mně vezmou -_-
Takže? to bylo na nic.
,Ke štěstí, jsem si zařídila na jeden týden praxi u koní. Je to ironie, ale už bych nikdy v životě takovou chybu neudělala. Dojdu do té stáje a paní byla strašně milá a řekla mi jak to všechno bude fajn a každý den si zajedeme po práci na vyjížďku.
Bylo to tak? NEBYLO
Byla jsem tam od 7 hodin od rána. Jedna hodina trvala cesta tam, tudíž jsem vstávala kolem 5. A práce bylo do 18 h do večera, někdy až do 19. Nebudu se zmiňovat o tom, že všechno bylo úplně jiné, než nám ta paní říkala. Všichni byli na mně hnusní. Protože v té stáji je 70 koní, musela jsem tahat 60-70 balíků se slámou ke každému boxu. A pak uklízet ty boxy.
Na pravdu řeknu, že ta práce by mi tak nevadila, až na ty lidi, kterří na mně byli i tak hnusní, i když jsem toho každý den zmákla jak 2 chlapi.

A teď? Konečně jsem našla super stáj, kde už mám naplánovaných pár hodin a pak jenom domluvit členství a budu tam jako člen :3
Je to celkem sranda, když nemám ponětí co hodně věcí znamená, ale když to lidi řeknou, tak skoro vždy vím co dělat

HARRY

AMIGA

Božena

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama